Wyślij swoje CV

C++ Senior Software Engineer

Twój zakres obowiązków:

– rozwiązywanie problemów w złożonych środowiskach tj. latency, CPU constrains, USB bandwidth;

– praca przy rozwoju własnych produktów od układu scalonego po drivery w charakterze R&D;

– rozwój oprogramowania przy użyciu C++ w wersji 14/17.

Lokalizacja: Katowice, Gliwice, Tychy, Częstochowa, Bytom, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza
Wynagrodzenie: do 16.000 PLN brutto lub do 120 zł netto + vat
Wymagania:
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe;
  • doświadczenie w programowaniu pod Linux/POSIX lub macOS;
  • dobra znajomość języka C++;
  • język angielski na poziomie B2.

Mile widziane:

  • C++ (14/17);
  • USB, PCIe, Ethernet, Wi-Fi;
  • GIT;
  • Agile.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • elastyczne podejście co do pracy zdalnej, obecnie 100% remote, po pandemii hybrydowy model pracy;
  • bonus roczny.

Lokalizacja: Katowice, Gliwice, Tychy, Częstochowa, Bytom, Zabrze, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza Branża: IT Aplikuję
I apply (English)