Wyślij swoje CV

Poszukujemy Inżyniera w obszarze bezpieczeństwa IT, który zakłada pracę nad platformą Akamai w obszarze WAF i CDN. Jest to duży, międzynarodowy projekt realizowany przez jednego z operatorów telekomunikacyjnych. Projekt zakłada utrzymanie i zarządzanie istniejącą platformą, ale również wprowadzenie zmian i dalszy jej rozwój.

Cyber Security Consultant

Zadania

  • Rozwiązywanie technicznych problemów oraz wprowadzenie niezbędnych zmian na platformie Akamai

  • Zarządzanie i administracja Akamai CDN

  • Wsparcie Klienta w rozwiązywaniu problemów technicznych w ramach procesu implementacji rozwiązań

  • Wsparcie i doradztwo w zakresie planowania i egzekucji implementacji w ramach platformy Akamai

  • W razie potrzeby koordynacja prac projektowych z zespołem technicznym Akamai, doprecyzowanie wymagań ze stakeholderami i aktualizacja prac projektowych z Menadżerami czy wsparcie w ramach prac integracyjnych

Lokalizacja: Polska
Wynagrodzenie: 35000 - 50000 zł netto + vat
Wymagania:
  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze Cyber Security

  • Doświadczenie projektowe z WAF i CDN w oparciu o produkty Akamai (Web Application Accelerator, Kona Security, Akamai CDN)

  • Znajomość technologii i koncepcji w obszarze Web Application Firewall jak i ogólna wiedza z zakresu Cyber Security

  • Znajomość innych produktów Akamai m. in. Prolexic Routed, Prolexic Connect, Kona Site Defender, Web Application Firewall, FastDNS, Global Traffic Manager, Dynamic Site Accelerator, itp.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – na co dzień występuje komunikacja w tym języku na projekcie

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę z Klientem w ramach kontraktu B2B

  • Realizację zadań na dużych, międzynarodowych projektach po stronie operatora telekomunikacyjnego

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i karty Multisport

Lokalizacja: Polska Branża: IT Aplikuję
I apply (English)