Wyślij swoje CV

Dla polskiej firmy technologicznej specjalizującej się w tworzeniu innowacyjnych produktów elektronicznych codziennego użytku poszukuję Starszego Inżyniera Systemów Embedded.

Senior Embedded Systems Engineer

Projekt dotyczy systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych.

Główne zadania:

  • Rozwój nowych funkcji – 70 %
  • Konserwacja i rozwiązywanie problemów- 20 %
  • Zebrania – 10%

Lokalizacja: Warszawa, Polska
Wynagrodzenie: 19.000- 25.000 PLN zł netto + vat
Wymagania:
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu i testowaniu oprogramowania wbudowanego
  • Bardzo dobra znajomość języka C++, Linux
  • Doświadczenie z CMake, w obsłudze RTOS (zwłaszcza FreeRTOS),
  • Co najmniej podstawowa znajomość języka Python i Bash
  • Doświadczenie w pisaniu kodu testowego jednostkowego i wzorców projektowych
  • Doświadczenie z protokołami komunikacyjnymi -> Bluetooth, USB, I2C, SPI
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • 26 płatnych dni urlopowych
  • Praca w pełni zdalna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i karty Multisport

Lokalizacja: Warszawa, Polska Branża: IT Aplikuję
I apply (English)