Wyślij swoje CV

Dla jednego z naszych Klienta - międzynarodowa spółka IT, która działa m. in. w obszarze automotive dostarczając swoje usługi/rozwiązania Klientom - poszukujemy nowej osoby w obszarze DevOps posiadająca doświadczenie z site reliability.

Projekt zakłada współpracę w ramach zespołu SRE, który odpowiedzialny jest za wsparcie i budowę strategicznej platformy Klienta. Zadania projektowe dotyczą rozwoju środowiska opartego o AWS, Kubernetesa, pracą nad deploymentem oraz automatyzacją w celu stworzenia systemu, który samodzielnie się naprawia. Dodatkowo jest to praca w ramach 3 linii wsparcia w celu rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów technicznych, których 1 i 2 linia wsparcia nie jest w stanie rozwiązać.

Site Reliability Engineer

Zadania

  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym w celu kształtowania strategii infrastruktury oraz procesu rozwoju oprogramowania
  • Praca nad najlepszymi praktykami oraz wsparcie z zakresu poszczególnych elementów w obszarze infrastruktury w tym AWS, Linux administration, Kubernetes i Terraform
  • Generowanie wydajnych i jakościowe rozwiązania przy wsparciu przejrzystej dokumentacji w celu umożliwienia prowadzenia wsparcia przez zespoły operacyjne i aplikacyjne w ramach 1 i 2 linii wsparcia
  • Przeprowadzenie deploymentu usług dla zespołu wsparcia 24/7
  • Prowadzenie analizy root-cause w celu rozwiązania kompleksowych technicznych problemów, których nie może rozwiązać 1 i 2 linia wsparcia
  • Identyfikacja obszarów, w których można zastosować proces continuous improvement poprzez automatyzację, dokumentację, zmianę procesu lub metody w odniesieniu do biznesowych wymagań
  • Udział w przekazywaniu wzajemnej recenzji w zespole

Lokalizacja: Polska
Wynagrodzenie: 200 - 250 zł/h zł netto + vat
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w podobnej roli
  • Doświadczenie komercyjne z procesami DevOps przede wszystkim po stronie Site Reliability
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu rozwiązań chmurowych w oparciu o AWSa
  • Doświadczenie w budowaniu pipline’ów w Terraform w kontekście automatyzacji deploymentu infrastruktury
  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux na poziomie administracji
  • Doświadczenie z Kubernetes i Dockerem
  • Praktyczne doświadczenie w definiowaniu i implementacji procesu CI/CD
  • Znajomość Python lub języka GO
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Wymagane technologie: AWS, Kubernetes, KOPS, Terraform, Helm, MySQL, CI/CD – Codefresh/Jenkins, GIT
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę z naszym Klientem w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Współpracę na projektach międzynarodowych
  • Możliwość skorzystania z pakietu Medicover i karty Multisport

Lokalizacja: Polska Branża: IT Aplikuję
I apply (English)