Wyślij swoje CV

Interesuje Cię rozwój oprogramowania i praca w najnowszych technologiach tj. Big Data?
Światowy lider z branży reklamowej, z którego rozwiązań korzysta ponad miliard osób, tworzy zespół najlepszych specjalistów w Polsce.
Będziesz jednym z nich?

Software Engineer JavaScript

#JavaScript #React #Node.js

Zadania:

  • tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych opartych na języku JavaScript – React.js, Node.js, ES6. Webpack, Express.js
  • wdrażanie szybkich prototypów; rozwiązywanie problemów i aktywne szukanie sposobów na ulepszanie produktów i platformy
  • pracę na własnych produktach
  • optymalizowanie aplikacji w kontekście ich maksymalnej szybkości i skalowalności
  • pracę w zgranym, mocnym zespole, przy rzeczywistym wsparciu kierownictwa i projektantów
  • poszerzanie swoich horyzontów technologicznych o tematy BigDate’owe, Cloud, ML czy Data Science

Lokalizacja: Cała Polska
Wynagrodzenie: do 21. 000 zł brutto lub 125 zł netto + vat
Wymagania:
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych i usług internetowych typu full-stack;
  • dobra znajomość języka JavaScript – React.js oraz Node.js
  • znajomość technologii takich jak Redux, Backbone.js, ES6, CSS
  • język angielski na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Redis;
  • Dobry UX i wrażliwość projektowa;
  • TypeScript;
  • Vue.js;
  • Angular.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • wysoką premię roczną,
  • dedykowane szkolenia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę 100% zdalną.

Lokalizacja: Cała Polska Branża: IT Aplikuję
I apply (English)